عکس طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین

عکس طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین

یک شرکت معماری به نام «هیم دوتان» پل شیشه‌ای شفافی به عرض ۳۷۰ متر را در عرض دره‌ای موسوم به «گرند کنیون شهر Zhangjiajie» در چین ساخته است. این پل حدود ۴۰۰ متر بالاتر از کف دره قرار دارد و در هر بار، ظرفیت جادادن ۸۰۰ نفر را خواهد داشت.اعتبارات مالی طولانی‌ترین پل شیشه‌ای جهان به عنوان قسمتی از نشست همکاری و سرمایه‌گذاری در گردشگری در نمایشگاه مرکزی چین در سال ۲۰۱۲، تامین شده است.

4

ادامه مطلب

سایت مهندسی

این سازه، قله‌های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می‌کند. هم چنین نوعی طناب فنردار برای علاقه‌مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می‌گیرد که مرتفع‌ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین است. این طناب حدود ۶۰ متر بلندتر از مرتفع‌ترین طناب فنردار تجاری حال حاضر است. قبل از افتتاح این پل مرتفع‌ترین طناب فنردار دنیا بر روی برج Macau در چین قرار داشت که ۲۳۳ متر ارتفاع دارد.

احتمال میرود که این پل شیشه ای بدترین وسیله تفریح درجهان نام بگیرد، اگرچه کارگران آن آموزش های ویژه دیده اند تا به افرادی که مایل به عبور از این پل هستند، خدمت رسانی کنند.

یکی از کارگران می گوید: برخی از بازدید کنندگان عبور از این پل شیشه ای را یک تجربه می دانند، اما من به آنها می گویم که ترسی را تصور کنید که یک کارگر نظافت کننده احساس میکند، بیم او خیلی بیشتر است.

این دومین پلی است که در چین از مواد شفاف ساخته میشود.اولین پل بر روی کوه تان مین و در ارتفاع ۱۹۰۰ متری بنا شده بود.

2

3
1

دیدگاهتان را بنویسید