خرید گیربکس

گیربکس صنعتی گذرگاه صنعت و تجارت ایرانیان

 

گیربکس sew

کمپانی آلمانی sew یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الکتروموتور، اینورتر، سروودرایو و گیربکس SEW ، در سراسر جهان می باشد. محصولات این شرکت با سابقه حضور نیم قرن، یکی از شناخته شده ترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در صنعت ایران می باشد. گیربکس های sew در صنعت ایران و در بخش های مختلف صنایع بالا دستی همچون نفت، گاز ، پتروشیمی ، فولاد و سیمان و در صنایع پایین دستی مانند صنعت خودروسازی ، بسته بندی و غیره کاربد فراوان دارد. کیفت بالای تولید ، تنوع محصولات ، استحکام و راندمان بالا از مشخصه های بارز گیربکس sew می باشد.

گیربکس خورشیدی

امروزه در صنایع سبک و سنگین برای کاهش و یا افزایش دور در صورت بالا بودن نسبت تبدیل و توان های بسیار بالا در فضاهای محدود و راندمان بالای گیربکس ، از نوع چرخدنده های خورشیدی استفاده می شوند . چرخ دنده های خوشیدی با قابلیت استفاده در دورهای  و توان های بالا یکی از پرکاربرد ترین چرخ دنده ها در صنایع نوین معرفی شده اند این نوع چرخدنده ها در دو نوع تک استیج و یا چند استیج طراحی و تولید می گردد.در گیربکس های خورشیدی امکان بدست آوردن دورهای ایده آل در محدوده بین ۵/۰ تا ۸۰۰ دور در دقیقه قابل دستیابی می باشد. نسبت تبدیل در هر طبقه گیربکس بین ۳ تا ۷ متغیر است. از معروفترین تولیدکنندگان گیربکس خورشیدی ، شرکت های sew، ایلماز، بونفیلیولی ، فلندر، بونفیلیولی ، بروینی و … را می توان نام برد.

 

گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی متشکل از یک ماردون فولادی که سخت کاری پیوسته شده و سنگ خورده و یک چرخدنده حلزونی از جنس غالبا برنز ریخته گری شده هستند. این گیربکس ها حرکت سینماتیکی خود را از این دو قطعه تامین می کند . در گیربکس های حلزونی به دلیل ساختار و زاویه خروجی آنها به دلیل متعامد بودن دارای کاربری های فراوانی است و به دلیل کارکرد نرم در سیستم های بالابر و همچنین آسانسورها که نیاز به ایجاد گشتاور و راه اندازی نرم است ، استفاده می شوند . از مزایای گیربکس حلزونی قابلیت نصب در هشت حالت متفاوت می باشد که باعث استفاده راحت این گیربکس ها گردیده است .گیربکس حلزونی درکانوایرها وسیستم های انتقال مواد کوچک کاربرد فراوان دارند. از دیگر فاکتورهای مهم در گیربکس های حلزونی ، عدم برگشت پذیری در نسبت های تبدیل بالای ۳۰ است . از معروف ترین شرکت های تولید کننده گیربکس های حلزونی sew، ایلماز، بونفیلیولی ، فلندر، بونفیلیولی ، بروینی و … می باشند.

 

گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی بنا به سفارش مصرف کننده و به صورت تک و یا کوپله شده با موتور که همان موتور گیربکس یا الکترو گیربکس می باشد تولید می گردد. گیربکس های صنعتی در تجهیزات دوار و صنایع کشتی سازی نیز کاربرد دارد از معروف ترین شرکت های تولید کننده گیربکس حلزونی  sew، ایلماز، بونفیلیولی ، فلندر، بونفیلیولی ، بروینی و … می باشند.

 

www.gozargah.biz

جهت مشاوره و استعلام قیمت گیربکس با مشاورین گذرگاه تماس حاصل فرمائید:

۸۹ ۲۰۰ ۸۸۸ -۰۲۱

۷۲ ۴۳۷ ۸۸۸ -۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید